Jeśli poniższy newsletter nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka
Szyny elektryczne Forest
 
Wzmocniona, cicha szyna FMS +

Kształt szyn FMS + umożliwia ich montaż do wszystkich uchwytów Forest lub bezpośrednio do sufitu - bez uchwytów. Wzmocniony profil nie wymaga wielu punktów mocowania. Dodatkową zaletą jest konstrukcja ramion prowadzących, które jednocześnie są łącznikami paska napędowego przez co proces montażu szyn jest łatwiejszy, a łączenie długich szyn może być dokonane znacznie szybciej.

W najbliższym czasie system FMS+ zostanie rozbudowany o profil i elementy pozwalające na ukrytą zabudowę szyn elektrycznych w płytach gipsowo – kartonowych.

Zobacz >>>

Nowości w ofercie szyn!
 
Nowe kolory systemów DS-XL!
Wszystkie komponenty i szyny: białe, szare i czarne
 
DS-XL został opracowany specjalnie dla Easyfold® i współpracuje zarówno z suwakami EasySNAP® i EasyFLEX®. Instalacja może być wykonana do uchwytów klips lub  twist. System może być obsługiwany manualnie lub mechanizmem sznurkowym. Szyny o długości 6 metrów oraz komponenty są już dostępne w trzech kolorach: białym, szarym i czarnym.

Więcej >>>
Tkaniny do systemu Atlantis
 

System Atlantis jest dostępny zarówno w wersji z napędem elektrycznym jak i łańcuszkowym.

Rolety 50mm i 60mm wolnowiszące oraz w kasetach z profilem bocznym, mogą być zamawiane z tkaninami obiektowymi z katalogu Forest Eclipse.

 Ponad 140 opcji do wyboru!  
 
Forest Easyfold System
Zaprezentuj z DS-XL!
EasyFLEX z taśmą zawieszaną na obrotowych haczykach podwójnych może być  stosowany ze wszystkimi szynami z oferty Forest.

Zachęcamy do zamówienia wzorników systemów FES na szynach DS-XL o długości min. 200 cm. Zakup wzornika upoważnia do upustu w wysokości 20% na złożone szyny DSXL+FES każdorazowo zamawiane do końca czerwca 2015 lub 30% upustu na 1 opakowanie taśmy FES FLEX
  FES FLEX >>>
 
Uchwyty z regulacją naprężenia linki

Uchwyty z regulacja naprężenia linki są głównie stosowane do bocznego prowadzenia tkanin. Mogą być także używane do podwieszenia tkanin rolet rzymskich na skośnych sufitach i poddaszach

Uchwyt z regulacją naprężenia
Art. 010090021

Karnisze drewniane 

Dodaj do swojej oferty wyjątkowe połączenie funkcjonalności oraz estetyki uzyskane dzięki zastosowaniu szyn zasłonowych KS dyskretnie ukrytych pod efektownymi drążkami drewnianymi 51 mm

 
ZABALA >>
 
 
 
Mailing wysłany przez firmę FOREST | info@forestpolska.com | www.forestpolska.com
Jeśli nie chcesz już otrzymywać od nas wiadomości użyj tego linka.