Jeśli poniższy newsletter nie wyświetla się poprawnie, użyj tego linka
          01-2017

Zadbaj o bezpieczeństwo dzieci Twoich Klientów!!!!

Przepisy europejskie EN-13120 narzucają sposób instalacji wewnętrznych osłon i dekoracji okien sterowanych łańcuszkami   i sznurkami, montowanych w pomieszczeniach do których mogą mieć dostęp lub przebywają dzieci w wieku do 42 miesięcy.
Forest Group wprowadza kilka bardzo pomysłowych innowacji  w tym zakresie, w odniesieniu do których zostały przyznane patenty.
Mechanizm do systemu BS® „Child Safety” z przełożeniem 1: 4 jest już dostępny. Mechanizm ten rozłączy łańcuszek od rolety gdy pętla łańcucha zostanie obciążona ciężarem powyżej 6 kg. Zapobiegnie to ewentualnemu uduszeniu się dziecka.

Więcej szczegółów na temat tego systemu, można zobaczyć:
na naszym kanale YT

Jak zabudować szyny elektryczne w suficie?

Zachęcamy do zamawiania wzorników szyn FMS+ umożliwiających perfekcyjne przygotowanie przez ekipę remontową kanałów odpowiednich do montażu profilu wnękowego oraz maskownic znajdujących się na końcach szyn.

Istnieje możliwość całkowitego ukrycia napędu Shuttle  w przestrzeni ponad sufitem. Zapraszamy do obejrzenia animacji prezentującej w jaki sposób można instalować szyny FMS PLUS. 

 
Film FMS + >>>
 
 
 
 Forest Shuttle - sterowanie fazowe AC
 
Systemy automatyki budynku lub zwykłe domowe przełączniki często wymagają podłączenia urządzeń końcowych, których funkcje otwórz / zamknij uruchamiane są poprzez zamianę napięcia 230 Volt AC na dwóch parach przewodów. Tego typu zasilanie może być zastosowane dla napędów rolet BCS oraz karniszy FMS.
Dotychczas nasz najnowocześniejszy napęd Forest Shuttle 24V nie mógł być sterowany fazowo. W związku z tym Forest opracował "zestaw sterowania AC" który może zostać użyty, gdy napęd Shuttle będzie sterowany poprzez zamianę faz 230 Volt. Zestaw sterowania AC składa się z dwóch jednostek, które zamieniają sterowanie fazowe w taki sposób by nie tylko uruchomić lub zatrzymać napęd, ale także zasilać w sposób ciągły dla wywołania funkcji Touch Impulse

Główną zaletą tego rozwiązania jest to, że zaawansowana technicznie gama silników Forest Shuttle®, pracująca z 2 prędkościami, z wbudowaną funkcją powolny start / stop, z funkcją przesuwania ręcznego w przypadku braku zasilania -   może być od dziś stosowana także w miejscach, gdzie sterowanie napędem odbywa się wyłącznie poprzez zamianę faz AC

 
Numer artykułu: 5201002202
 
 

Idealne do taśm FES

Forest Easyfold popularny FES SNAP lub FES FLEX to system zawieszania tkanin na niemal każdej szynie produkowanej przez Forest Group. DS-XL to szyny specjalnie przygotowane dla systemów FES. Od ponad roku znajduje stałych nabywców zarówno  w wersji manualnej jak i w wersji z napędem sznurkowym. Dostępne kolory:biały, szary i czarny.
 

Więcej o FES >>>

 
 

FOREST DIAMOND

   
 

Nowoczesność w Twoich dłoniach.

Ofertę urządzeń do zdalnego sterowania wzbogaciła seria pilotów radiowych Forest DIAMOND.
Niespotykany design nowych nadajników ukrywa 6-cio kanałowe sterowanie radiowe uruchamiane przyciskami dotykowymi.
Dostępne są dwa kolory pilotów: biały i czarny.

   
       
       
   NOWOŚĆ !!!!    
       
 

Nowa krótka zaślepka ze śrubką do szyn CS jest już dostępna.

Numer artykułu: 2516401001

 

ZAPRASZAMY NA TARGI!!!

 

Frankfurt nad Menem

W dniach 10-13 stycznia 2017 odbędzie się kolejna edycja Targów Heimtextil
Zapraszamy na stoisko
Forest Group
Hala 5.1 Stoisko B48

Przerwa Świąteczna

 
W związku z przerwą Świąteczno - Noworoczną firma Forest Group Polska będzie nieczynna w dniach od wtorku 27 grudnia 2016r. do 30 grudnia 2016r.

 

Wszystkie zamówienia, złożone po 21.12.2016r. będą realizowane w styczniu.

 
 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku  dziękujemy wszystkim  Klientom i Partnerom naszej Firmy za dotychczasową owocną współpracę oraz życzymy pomyślności i wielu sukcesów w nadchodzącym 2017 roku Zarząd  i Pracownicy Forest Group Polska Sp. z o. o.

   
       
       
 
Mailing wysłany przez firmę FOREST | info@forestpolska.com | www.forestpolska.com
Jeśli nie chcesz już otrzymywać od nas wiadomości użyj tego linka.